libksysguard - en to lv translation catalogue (6 entries)

[ctx: Megawatts unit symbol]
note: i18n: Use \u202F (thin non-break space) to separate value and prefixed unit; Use \u200B (zero-width space) to separate prefix and unit.
en: %1 M​W
lv: %1 MW

[ctx: Percent unit]
note: i18n: Use \u200B (zero width space) to separate value and unit
en: %1​%
lv: %1​ %

[ctx: Seconds unit symbol]
note: i18n: Use \u200B (zero width space) to separate value and unit
en: %1​s
lv: %1 ​sek.

[ctx: Rate unit symbol]
note: i18n: Use \u2009 (thin space) to separate value and unit
en: %1 s⁻¹
lv: %1 sek.⁻¹

[ctx: Seconds unit symbol]
en: s
lv: sek.

[ctx: Rate unit symbol]
en: s⁻¹
lv: sek.⁻¹
