libksysguard - en to lv translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title:group]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: @option:check]
en: Show legend
lv: Rādīt apzīmējumus

[ctx: @option:check]
en: Stacked charts
lv: Grēdots

[ctx: @option:check]
en: Smooth lines
lv: Līdzenas līnijas

[ctx: @option:check]
en: Show grid lines
lv: Rādīt režģa līnijas

[ctx: @option:check]
en: Show Y axis labels
lv: Rādīt Y ass etiķetes

[ctx: @label:spinbox]
en: Opacity of area below line:
lv: Zonu zem līnijas necaurspīdība:

[ctx: title:group]
en: Data Ranges
lv: Datu diapazoni

[ctx: @option:check]
en: Automatic Y data range
lv: Automātisks Y datu diapazons

[ctx: @label:spinbox]
en: From (Y):
lv: No (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: To (Y):
lv: Līdz (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: History to show:
lv: Parādāmā vēsture:

[ctx: @item:valuesuffix %1 is seconds of history]
en: second | seconds
lv[0]: sekunde
lv[1]: sekundes
lv[2]: sekunžu
