libksysguard - en to lv translation catalogue (43 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
lv: [Grupa] Kopējais lietojums

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
lv: [Grupa] Lietotāja lietojums

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
lv: [Grupa] Sistēmas lietojums

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
lv: [Grupa] Gaidīšanas lietojums

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
lv: [Grupa] Taktsfrekvence

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
lv: [Grupa] Temperatūra

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
lv: [Grupa] Nosaukums

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Usage
lv: [Grupa] Kopējais lietojums

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Video Memory Used
lv: [Grupa] Izmantotā grafikas atmiņa

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Video Memory
lv: [Grupa] Kopējā grafikas atmiņa

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Name
lv: [Grupa] Nosaukums

en: [Group] Used
lv: [Grupa] Izmantots

en: [Group] Available
lv: [Grupa] Pieejams

en: [Group] Percentage Used
lv: [Grupa] Izmantots procentuāli

en: [Group] Total Size
lv: [Grupa] Kopējais izmērs

en: [Group] Network Name
lv: [Grupa] Tīkla nosaukums

en: [Group] IPv4 Address
lv: [Grupa] „IPv4“ adrese

en: [Group] IPv6 Address
lv: [Grupa] „IPv6“ adrese

en: [Group] Signal Strength
lv: [Grupa] Signāla stiprums

en: [Group] Download Rate
lv: [Grupa] Lejupielādes ātrums

en: [Group] Total Downloaded
lv: [Grupa] Kopā lejupielādēts

en: [Group] Upload Rate
lv: [Grupa] Augšupielādes ātrums

en: [Group] Total Uploaded
lv: [Grupa] Kopā augšupielādēts

en: [Group] Name
lv: [Grupa] Nosaukums

en: [Group] Total Space
lv: [Grupa] Kopā vieta

en: [Group] Used Space
lv: [Grupa] Izmantotā vieta

en: [Group] Free Space
lv: [Grupa} Brīva vieta

en: [Group] Read Rate
lv: [Grupa] Lasīšanas ātrums

en: [Group] Write Rate
lv: [Grupa] Rakstīšanas ātrums

en: [Group] Percentage Free
lv: [Grupa] Procentu brīvs

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Name
lv: [Grupa] Nosaukums

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge
lv: [Grupa] Uzlāde

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge Percentage
lv: [Grupa] Uzlāde procentuāli

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charging Rate
lv: [Grupa] Uzlādes ātrums

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Current Capacity
lv: [Grupa] Pašreizējā ietilpība

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Design Capacity
lv: [Grupa] Paredzētā ietilpība

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Health
lv: [Grupa] Veselība

en: [Group] CPU
lv: [Grupa] CPU

en: [Group] GPU
lv: [Grupa] GPU

[ctx: Network group title]
en: [Group] Network Device
lv: [Grupa] Tīkla ierīce

en: [Group] Disk
lv: [Grupa] Disks

[ctx: Power group title]
en: [Group] Power
lv: [Grupa] Jauda

en: Sensor Browser
lv: Sensoru pārlūks
