processcore - en to mai translation catalogue (20 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
mai: सामान्य

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
mai: अति निम्न प्राथमिकता

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
mai: निम्न प्राथमिकता

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
mai: अति उच्च प्राथमिकता

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
mai: उच्च प्राथमिकता

[ctx: Priority Class]
en: None
mai: किछु नहि

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
mai: रीयल टाइम

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
mai: सर्वोत्तम प्रयास

[ctx: Priority Class]
en: Idle
mai: निष्क्रिय

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
mai: अज्ञात

[ctx: process status]
en: running
mai: चलि रहल अछि

[ctx: process status]
en: sleeping
mai: सुति रहल अछि

[ctx: process status]
en: disk sleep
mai: डिस्क सुति रहल अछि

[ctx: process status]
en: zombie
mai: जाम्बी

[ctx: process status]
en: stopped
mai: रूकल अछि

[ctx: process status]
en: paging
mai: पेजिंग

[ctx: process status]
en: unknown
mai: अज्ञात

[ctx: Scheduler]
en: FIFO
mai: फीफो

[ctx: Scheduler]
en: Round Robin
mai: राउण्ड राबिन

[ctx: Scheduler]
en: Batch
mai: बैच
