ksysguardlsofwidgets - en to mai translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
mai: प्रकार

en: Object
mai: वस्तु

en: Renice Process
mai: प्रक्रिया री-नाइस करू

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
mai: धारा

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
mai: फाइलनाम
