processui - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Send Signal
mk: Испрати сигнал

en: Kill
mk: Прекини

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes
mk: Сите процеси

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: System Processes
mk: Системски процеси

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: User Processes
mk: Кориснички процеси

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Own Processes
mk: Сопствени процеси

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNormal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIONormal)
en: Normal
mk: Нормално

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIdle)
en: Idle
mk: Мирува
