processcore - en to mk translation catalogue (12 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
mk: Нормален

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
mk: Многу низок приоритет

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
mk: Низок приоритет

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
mk: Многу висок приоритет

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
mk: Висок приоритет

[ctx: Priority Class]
en: None
mk: Нема

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
mk: Реално време

[ctx: Priority Class]
en: Idle
mk: Мирување

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
mk: Непознато

[ctx: process status]
en: running
mk: работи

[ctx: process status]
en: stopped
mk: запрено

[ctx: process status]
en: unknown
mk: непознато
