ksysguardlsofwidgets - en to mr translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
mr: प्रकार

en: Object
mr: घटक

en: Renice Process
mr: रेनाइस प्रक्रीया

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
mr: स्ट्रीम

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
mr: फाईलनाव
