processui - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Set Priority... | Set Priority...
ms[0]: Tetap Keutamaan...
ms[1]: Tetap Keutamaan...

en: Jump to Parent Process
ms: Lompat ke Proses Induk

en: Jump to Process Debugging This One
ms: Lompat ke Proses Menyahpepijat Yang Ini

en: Show Application Window
ms: Papar Tetingkap Aplikasi

en: Resume Stopped Process
ms: Sambung Proses Dihentikan

en: Suspend (STOP)
ms: Tangguh (STOP)

en: Send Signal
ms: Hantar Isyarat

en: Kilobytes
ms: Kilobyte

en: Megabytes per second
ms: Megabyte se saat

en: Megabytes
ms: Megabyte

en: Gigabytes
ms: Gigabyte

en: You must select a process first.
ms: Anda perlu pilih proses dahulu.

[ctx: process heading]
en: Name
ms: Nama

[ctx: process heading]
en: Memory
ms: Memori

[ctx: process heading]
en: Command
ms: Arahan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes
ms: Semua Proses

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: System Processes
ms: Proses Sistem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: User Processes
ms: Proses Pengguna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Own Processes
ms: Proses Sendiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIdle)
en: Idle
ms: Melahu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioBestEffort)
en: Best effort
ms: Usaha terbaik
