ksysguardlsofwidgets - en to nds translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
nds: DB

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
nds: Typ

en: Object
nds: Objekt

en: Renice Process
nds: Perzessprioriteet topassen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
nds: Stroom

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
nds: Dateinaam
