processui - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Jump to Parent Process
ne: प्रमूल प्रक्रियामा जानुहोस्

en: Display Units
ne: एकाइहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Kill
ne: अन्त्य गर्नुहोस्

en: <qt>This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.</qt>
ne: <qt>यो वास्तविक स्मृति खाली स्थानको मात्रा हो जुन प्रक्रियाले समावेश गरिएको साझेदारी लाइब्रेरी, ग्राफिक्स स्मृति, डिस्क फाइल इत्यादि प्रयोग गरिरहेको हुन्छ । यो नम्बर प्राय अर्थहीन हुन्छ ।</qt>

[ctx: process heading]
en: Name
ne: नाम

[ctx: process heading]
en: Niceness
ne: राम्रोपन

[ctx: process heading]
en: CPU %
ne: सीपीयू %

[ctx: process heading]
en: Virtual Size
ne: वास्तविक साइज

[ctx: process heading]
en: Memory
ne: स्मृति

[ctx: process heading]
en: Shared Mem
ne: साझेदार गरिएको स्मृति

[ctx: process heading]
en: Command
ne: आदेश

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes
ne: सबै प्रक्रिया

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes, Tree
ne: सबै प्रक्रिया, ट्री

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: System Processes
ne: प्रणाली प्रक्रिया

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: User Processes
ne: प्रयोगकर्ता प्रक्रिया

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Own Processes
ne: आफ्नै प्रक्रिया

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMessage1)
en: Change scheduling priority for:
ne: तालिकिकरण प्राथमिकता परिवर्तन गर्नका लागि:
