libksysguard - en to nl translation catalogue (43 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
nl: [Groep] Totaal gebruik

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
nl: [Groep] Gebruik van gebruikers

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
nl: [Groep] Systeemgebruik

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
nl: [Groep] Wachtgebruik

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
nl: [Groep] Klokfrequentie

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
nl: [Groep] Temperatuur

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
nl: [Groep] Naam

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Usage
nl: [Groep] Totaal gebruik

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Video Memory Used
nl: [Groep] Gebruik ven videogeheugen

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Video Memory
nl: [Groep] Totale videogeheugen

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Name
nl: [Groep] Naam

en: [Group] Used
nl: [Groep] Gebruikt

en: [Group] Available
nl: [Groep] Beschikbaar

en: [Group] Percentage Used
nl: [Groep] Percentage gebruikt

en: [Group] Total Size
nl: [Groep] Totale grootte

en: [Group] Network Name
nl: [Groep] Netwerknaam

en: [Group] IPv4 Address
nl: [Groep] IPv4-adres

en: [Group] IPv6 Address
nl: [Groep] IPv6-adres

en: [Group] Signal Strength
nl: [Groep] Signaalsterkte

en: [Group] Download Rate
nl: [Groep] Downloadsnelheid

en: [Group] Total Downloaded
nl: [Groep] Totaal gedownload

en: [Group] Upload Rate
nl: [Groep] Uploadsnelheid

en: [Group] Total Uploaded
nl: [Groep] Totaal geüpload

en: [Group] Name
nl: [Groep] Naam

en: [Group] Total Space
nl: [Groep] Totale ruimte

en: [Group] Used Space
nl: [Groep] Gebruikte ruimte

en: [Group] Free Space
nl: [Groep] Vrije ruimte

en: [Group] Read Rate
nl: [Groep] Leessnelheid

en: [Group] Write Rate
nl: [Groep] Schrijfsnelheid

en: [Group] Percentage Free
nl: [Groep] Percentage vrij

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Name
nl: [Groep] Naam

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge
nl: [Groep] Lading

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge Percentage
nl: [Groep] Ladingspercentage

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charging Rate
nl: [Groep] Ladingsnelheid

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Current Capacity
nl: [Groep] Huidige capaciteit

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Design Capacity
nl: [Groep] Ontwerpcapaciteit

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Health
nl: [Groep] Welzijn

en: [Group] CPU
nl: [Groep] CPU

en: [Group] GPU
nl: [Groep] GPU

[ctx: Network group title]
en: [Group] Network Device
nl: [Groep] Netwerkapparaat

en: [Group] Disk
nl: [Groep] Schijf

[ctx: Power group title]
en: [Group] Power
nl: [Groep] Energie

en: Sensor Browser
nl: Sensorbrowser
