processcore - en to nl translation catalogue (108 entries)

[ctx: @title]
en: Desktop ID
nl: Bureaublad-ID

[ctx: @title]
en: Icon
nl: Pictogram

[ctx: @title]
en: Name
nl: Naam

en: The unique Process ID that identifies this process.
nl: Het unieke procesnummer waarmee het proces geïdentificeerd wordt.

en: Parent PID
nl: Ouder-PID

en: Login
nl: Aanmelden

en: The user who owns this process.
nl: De gebruiker die eigenaar is van dit proces.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Can Login
nl: Kan aanmelden

en: Tracer Pid
nl: Tracer-Pid

en: The controlling terminal on which this process is running.
nl: De terminal waar dit proces op draait.

en: User Time
nl: Gebruikerstijd

en: System Time
nl: Systeemtijd

en: Total Time
nl: Totale tijd

en: Time
nl: Tijd

en: The total user and system time that this process has been running for
nl: Het totaal van gebruiker- en systeemtijd dat dit proces heeft gedraaid

en: Start Time
nl: Starttijd

en: User CPU Usage
nl: CPU-gebruik van gebruiker

en: User CPU
nl: Gebruiker-CPU

en: System CPU Usage
nl: CPU-gebruik van systeem

en: System CPU
nl: Systeem-CPU

en: Total CPU Usage
nl: Totaal CPU-gebruik

en: The current total CPU usage of the process.
nl: Het huidige totale processorgebruik van dit proces.

en: Group User CPU Usage
nl: CPU-gebruik van gebruikersgroep

en: The amount of userspace CPU used by this process and all its children.
nl: De hoeveelheid gebruikersruimte de CPU gebruikt door dit proces en alle afsplitsingen.

en: Group System CPU Usage
nl: CPU-gebruik van systeemgroep

en: The amount of system CPU used by this process and all its children.
nl: De hoeveelheid systeem-CPU gebruikt door dit proces en alle afsplitsingen.

en: Group Total CPU Usage
nl: Totaal CPU-gebruik door groep

en: Group CPU
nl: Groeps-CPU

en: The total amount of CPU used by this process and all its children.
nl: De totale hoeveelheid CPU gebruikt door dit proces en alle afsplitsingen.

en: Nice Level
nl: Prioriteitsniveau (nice)

en: The priority with which this process is being run. For the normal scheduler, this ranges from 19 (very nice, least priority) to -19 (top priority).
nl: De prioriteit waarop dit proces draait. Voor de normale verdeler varieert deze van 19 (laagste prioriteit) tot -19 (hoogste prioriteit).

en: Scheduler
nl: Planner

en: IO Priority Class
nl: IO-prioriteitsklasse

en: IO Nice Level
nl: IO-prioriteitsniveau (nice)

en: VM Size
nl: VM-grootte

en: This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.
nl: Dit is de hoeveelheid virtueel geheugen die het proces gebruikt, inclusief gedeelde bibliotheken, grafisch geheugen, bestanden op schijf, etc. Dit getal heeft vrijwel geen betekenis.

en: Resident Memory Usage
nl: Blijvend geheugengebruik

en: Resident
nl: Eigen

en: This is the amount of physical memory that this process is using and includes the amount of memory used by shared libraries.
nl: Dit is de hoeveelheid fysiek geheugen dat dit proces gebruikt en omvat de hoeveelheid geheugen gebruikt door gedeelde bibliotheken.

en: Private Memory Usage
nl: Privé geheugengebruik

en: Private
nl: Privé

en: This is the amount of physical memory that this process is using by itself, and approximates the Private memory usage of the process. It does not include any swapped out memory, nor the code size of its shared libraries.
nl: Dit is de hoeveelheid fysiek geheugen dat het proces momenteel zelf gebruikt en is bij benadering het privégebruik van het proces. Dit bevat geen wisselgeheugen en ook niet de code-grootte van gedeelde bibliotheken.

en: Shared Memory Usage
nl: Gedeeld geheugen-gebruik

en: Shared
nl: Gedeeld

en: This is approximately the amount of real physical memory that this process's shared libraries are using. This memory is shared among all processes that use this library.
nl: Dit is bij benadering de hoeveelheid fysiek geheugen dat de gedeelde bibliotheken van dit proces gebruiken. Dit geheugen wordt gedeeld door alle processen die deze bibliotheek gebruiken.

[ctx: @title:column]
en: Proportional Memory Usage
nl: Proportioneel geheugengebruik

[ctx: @title:column]
en: Proportional
nl: Proportioneel

[ctx: @info:tooltip]
en: This is an approximation of the real amount of physical memory that this process is using. It is calculated by dividing this process' shared memory usage by the number of processes sharing that memory, then adding this process' private memory. This value may not be available for certain processes.
nl: Dit is een benadering van de reële hoeveelheid fysiek geheugen dat dit proces gebruikt. Het wordt berekend door het gebruik van het gedeelde geheugen door het proces te delen door het aantal processen dat dat geheugen deelt en daarna het privé geheugen van het proces er bij op te tellen. De waarde kan niet beschikbaar zijn voor bepaalde processen.

[ctx: @title:column]
en: Memory Usage
nl: Geheugengebruik

[ctx: @title:column]
en: Memory
nl: Geheugen

[ctx: @info:tooltip]
en: This is an approximation of the real amount of physical memory that this process is using. It will use the Proportional Memory Usage if available, the Private Memory Usage if that has a value, and the Resident Memory Usage otherwise.
nl: Dit is een benadering van de reële hoeveelheid fysiek geheugen dat dit proces gebruikt. Het zal het proportioneel geheugengebruik gebruiken, indien beschikbaar, het privé geheugengebruik, als dat een waarde heeft, en anders het blijvend geheugengebruik.

[ctx: @title:column]
en: Swap Usage
nl: Gebruik door swap

[ctx: @title:column]
en: Swap
nl: Omwisselen

[ctx: @info:tooltip]
en: This is an approximation of the amount of swap memory this process is using.
nl: Dit is een benadering van de hoeveelheid swap-geheugen dat dit proces gebruikt.

en: Name
nl: Naam

en: The process name.
nl: De procesnaam.

en: Command
nl: Commando

en: The command with which this process was launched.
nl: Het commando waarmee dit proces is opgestart.

en: IO Characters Read
nl: IO-tekens gelezen

en: IO Characters Written
nl: IO-tekens geschreven

en: IO Read Syscalls
nl: IO-lees-syscalls

en: IO Read Syscalls Rate
nl: IO-lezen syscalls-snelheid

en: IO Write Syscalls
nl: IO-schrijven syscalls-snelheid

en: IO Write Syscalls Rate
nl: IO-schrijven syscalls-snelheid

en: IO Characters Actually Read
nl: IO-tekens werkelijk gelezen

en: IO Characters Read Rate
nl: IO-tekens leessnelheid

en: The read rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
nl: De leessnelheid voor alles van de IO van een process, inclusief schijfcache en andere niet-fysieke IO.

en: IO Characters Written Rate
nl: IO-tekens schrijfsnelheid

en: The write rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
nl: De schrijfsnelheid voor alles van de IO van een process, inclusief schijfcache en andere niet-fysieke IO.

en: Disk Read Rate
nl: Schijf-leessnelheid

en: Read
nl: Gelezen

en: The rate of data being read from disk.
nl: De snelheid van gegevens die gelezen wordt van de schijf.

en: Disk Write Rate
nl: Schijf-schrijfsnelheid

en: Write
nl: Schrijven

en: The rate of data being written to the disk.
nl: De snelheid van gegevens die geschreven wordt naar de schijf.

en: GPU Usage
nl: GPU gebruik

en: GPU Memory
nl: GPU geheugen

en: Displays which GPU the process is using
nl: Toont welke GPU het proces gebruikt

[ctx: @title]
en: Download Speed
nl: Downloadsnelheid

[ctx: @title]
en: Download
nl: Downloaden

[ctx: @title]
en: Upload Speed
nl: Uploadsnelheid

[ctx: @title]
en: Upload
nl: Uploaden

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
nl: Zeer lage prioriteit

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
nl: Lage prioriteit

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
nl: Zeer hoge prioriteit

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
nl: Hoge prioriteit

[ctx: Priority Class]
en: None
nl: Geen

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
nl: Real-time

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
nl: Best mogelijk

[ctx: Priority Class]
en: Idle
nl: Inactief

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: process status]
en: running
nl: draait

[ctx: process status]
en: sleeping
nl: slaapt

[ctx: process status]
en: disk sleep
nl: schijf inactief

[ctx: process status]
en: stopped
nl: gestopt

[ctx: process status]
en: finished
nl: beëindigd

[ctx: process status]
en: unknown
nl: onbekend

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
nl: Interactief

[ctx: Scheduler]
en: Idle
nl: Inactief

en: Success
nl: Succes

en: Insufficient permissions.
nl: Onvoldoende toegangsrechten.

en: No matching process was found.
nl: Geen overeenkomend proces gevonden.

en: Not supported on the current system.
nl: Niet ondersteund op het huidige systeem.

en: The user cancelled.
nl: Geannuleerd door de gebruiker.

en: An unspecified error occurred.
nl: Er is een niet gespecificeerde fout opgetreden.

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.
