libksysguard - en to nn translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
nn: [Gruppe] Total bruk

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
nn: [Gruppe] Brukarbruk

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
nn: [Gruppe] Systembruk

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
nn: [Gruppe] Ventebruk

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
nn: [Gruppe] Klokkefrekvens

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
nn: [Gruppe] Temperatur

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
nn: [Gruppe] Namn

en: [Group] Used
nn: [Gruppe] Brukt

en: [Group] Available
nn: [Gruppe] Tilgjengeleg

en: [Group] Percentage Used
nn: [Gruppe] Prosent brukt

en: [Group] Total Size
nn: [Gruppe] Storleik i alt

en: [Group] Network Name
nn: [Gruppe] Nettverksnamn

en: [Group] IPv4 Address
nn: [Gruppe] IPv4-adresse

en: [Group] IPv6 Address
nn: [Gruppe] IPv6-adresse

en: [Group] Signal Strength
nn: [Gruppe] Signalstyrke

en: [Group] Download Rate
nn: [Gruppe] Nedlastingsfart

en: [Group] Total Downloaded
nn: [Gruppe] Totalt lasta ned

en: [Group] Upload Rate
nn: [Gruppe] Opplastingsfart

en: [Group] Total Uploaded
nn: [Gruppe] Totalt lasta opp

en: [Group] Name
nn: [Gruppe] Namn

en: [Group] Total Space
nn: [Gruppe] Total plass

en: [Group] Used Space
nn: [Gruppe] Brukt plass

en: [Group] Free Space
nn: [Gruppe] Ledig plass

en: [Group] Read Rate
nn: [Gruppe] Lesefart

en: [Group] Write Rate
nn: [Gruppe] Skrivefart

en: [Group] Percentage Free
nn: [Gruppe] Prosent ledig

en: [Group] CPU
nn: [Gruppe] Prosessor

en: [Group] Disk
nn: [Gruppe] Disk

en: [Group]
nn: [Gruppe]

en: Sensor Browser
nn: Sensorlesar
