ksysguardlsofwidgets - en to nn translation catalogue (5 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
nn: Filskildring

en: Object
nn: Objekt

en: Renice Process
nn: Endra snillverdi på prosess

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
nn: Straum

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
nn: Filnamn
