processui - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Kill
oc: Tuar

[ctx: process heading]
en: Name
oc: Nom

[ctx: process heading]
en: Memory
oc: Memòria

[ctx: process heading]
en: Command
oc: Comanda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIdle)
en: Idle
oc: Inactiu
