ksysguardlsofwidgets - en to pa translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
pa: ਟਾਈਪ

en: Object
pa: ਆਬਜੈਕਟ

en: Renice Process
pa: ਪਰੋਸੈੱਸ ਰੀ-ਨਾਈਸ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
pa: ਸਟਰੀਮ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
pa: ਫਾਈਲ-ਨਾਂ
