libksysguard - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Presets:
pa: ਪ੍ਰੀ-ਸੈੱਟ:

en: Load Preset...
pa: ...ਪ੍ਰੀ-ਸੈੱਟ ਲੋਡ ਕਰੋ

en: Get new presets...
pa: …ਨਵੇਂ ਪਹਿਲਾਂ-ਸੈ਼ਟ ਕੀਤੇ ਲਵੋ

en: Save Settings As Preset
pa: ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਨੂੰ ਪ੍ਰੀ-ਸੈੱਟ ਵਜੋਂ ਸੰਭਾਲੋ

en: Title:
pa: ਟਾਈਟਲ:

en: Show Title
pa: ਟਾਈਟਲ ਵੇਖਾਓ

en: Display Style:
pa: ਦਿੱਖ ਸਟਾਈਲ:

en: Get New Display Styles...
pa: ਨਵੇਂ ਦਿੱਖ ਸਟਾਈਲ ਲਵੋ...

en: Minimum Time Between Updates:
pa: ਅੱਪਡੇਟ ਵਿਚਾਲੇ ਘੱਟੋ-ਘੱਟ ਸਮਾਂ:

en: No Limit
pa: ਬਿਨਾਂ ਲਿਮਟ

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
pa: 1 ਸਕਿੰਟ

en: %1 seconds
pa: %1 ਸਕਿੰਟ

en: Total Sensor | Total Sensors
pa[0]: ਕੁੱਲ ਸੈਂਸਰ
pa[1]: ਕੁੱਲ ਸੈਂਸਰ

en: Sensors
pa: ਸੈਂਸਰ

en: Text-Only Sensors
pa: ਸਿਰਫ਼ ਲਿਖਤ ਸੈਂਸਰ

en: Search...
pa: ...ਖੋਜੋ

[ctx: @action:button]
en: Back
pa: ਪਿੱਛੇ

en: System Monitor Sensor
pa: ਸਿਸਟਮ ਮਾਨੀਟਰ ਸੈਂਸਰ
