libksysguard - en to pa translation catalogue (6 entries)

[ctx: Bytes per second unit symbol]
en: B/s
pa: B/ਸ

[ctx: Kilobytes per second unit symbol]
en: KiB/s
pa: KiB/ਸ

[ctx: Megabytes per second unit symbol]
en: MiB/s
pa: MiB/ਸ

[ctx: Gigabytes per second unit symbol]
en: GiB/s
pa: GiB/ਸ

[ctx: Terabytes per second unit symbol]
en: TiB/s
pa: TiB/ਸ

[ctx: Petabytes per second unit symbol]
en: PiB/s
pa: PiB/ਸ
