ksysguardlsofwidgets - en to pl translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
pl: Deskr

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
pl: Typ

en: Object
pl: Obiekt

en: Renice Process
pl: Zmień priorytet procesu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
pl: Strumień

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
pl: Nazwa pliku
