libksysguard - en to pl translation catalogue (43 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
pl: [Grupa] Łącznie wykorzystania

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
pl: [Grupa] Wykorzystanie użytkownika

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
pl: [Grupa] Wykorzystanie systemu

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
pl: [Grupa] Wykorzystanie oczekiwania

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
pl: [Grupa] Częstotliwość zegara

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
pl: [Grupa] Temperatura

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
pl: [Grupa] Nazwa

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Usage
pl: [Grupa] Łącznie wykorzystanie

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Video Memory Used
pl: [Grupa] Wykorzystanie pamięci GPU

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Video Memory
pl: [Grupa] Łączna pamięć GPU

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Name
pl: [Grupa] Nazwa

en: [Group] Used
pl: [Grupa] Używanych

en: [Group] Available
pl: [Grupa] Dostępnych

en: [Group] Percentage Used
pl: [Grupa] Procent wykorzystania

en: [Group] Total Size
pl: [Grupa] Łączny rozmiar

en: [Group] Network Name
pl: [Grupa] Nazwa sieci

en: [Group] IPv4 Address
pl: [Grupa] Adres IPv4

en: [Group] IPv6 Address
pl: [Grupa] Adres IPv6

en: [Group] Signal Strength
pl: [Grupa] Siła sygnału

en: [Group] Download Rate
pl: [Grupa] Szybkość pobierania

en: [Group] Total Downloaded
pl: [Grupa] Łącznie pobranych

en: [Group] Upload Rate
pl: [Grupa] Szybkość wysyłania

en: [Group] Total Uploaded
pl: [Grupa] Łącznie wysłanych

en: [Group] Name
pl: [Grupa] Nazwa

en: [Group] Total Space
pl: [Grupa] Łącznie przestrzeni

en: [Group] Used Space
pl: [Grupa] Wykorzystanej przestrzeni

en: [Group] Free Space
pl: [Grupa] Wolnej przestrzeni

en: [Group] Read Rate
pl: [Grupa] Szybkość odczytu

en: [Group] Write Rate
pl: [Grupa] Szybkość zapisu

en: [Group] Percentage Free
pl: [Grupa] Procent wolnego

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Name
pl: [Grupa] Nazwa

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge
pl: [Grupa] Naładowanie

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge Percentage
pl: [Grupa] Procent naładowania

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charging Rate
pl: [Grupa] Szybkość ładowania

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Current Capacity
pl: [Grupa] Bieżąca pojemność

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Design Capacity
pl: [Grupa] Pojemność nowej

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Health
pl: [Grupa] Zdrowie

en: [Group] CPU
pl: [Grupa] CPU

en: [Group] GPU
pl: [Grupa] GPU

[ctx: Network group title]
en: [Group] Network Device
pl: [Grupa] Urządzenie sieciowe

en: [Group] Disk
pl: [Grupa] Dysk

[ctx: Power group title]
en: [Group] Power
pl: [Grupa] Zasilanie

en: Sensor Browser
pl: Przeglądarka mierników
