ksysguardlsofwidgets - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
pt_BR: DA

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
pt_BR: Tipo

en: Object
pt_BR: Objeto

en: Renice Process
pt_BR: Mudar a prioridade do processo

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
pt_BR: Transmissão

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
pt_BR: Nome do arquivo
