ksysguardlsofwidgets - en to ro translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
ro: DF

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
ro: Tip

en: Object
ro: Obiect

en: Renice Process
ro: Replanificare proces

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
ro: Flux

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
ro: Denumire fișier
