ksysguardlsofwidgets - en to ru translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
ru: Тип

en: Object
ru: Объект

en: Renice Process
ru: Изменить приоритет

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
ru: Поток

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
ru: Имя файла
