libksysguard - en to ru translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
ru: [Группа] Общее использование

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
ru: [Группа] Использование пользователем

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
ru: [Группа] Использование системой

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
ru: [Группа] Использование ожиданием

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
ru: [Группа] Тактовая частота

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
ru: [Группа] Температура

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
ru: [Группа] Название

en: [Group] Used
ru: [Группа] Использовано

en: [Group] Available
ru: [Группа] Доступно

en: [Group] Percentage Used
ru: [Группа] Процент использования

en: [Group] Total Size
ru: [Группа] Общий размер

en: [Group] Network Name
ru: [Группа] Название сети

en: [Group] IPv4 Address
ru: [Группа] Адрес IPv4

en: [Group] IPv6 Address
ru: [Группа] Адрес IPv6

en: [Group] Signal Strength
ru: [Группа] Уровень сигнала

en: [Group] Download Rate
ru: [Группа] Скорость загрузки

en: [Group] Total Downloaded
ru: [Группа] Всего загружено

en: [Group] Upload Rate
ru: [Группа] Скорость отправки

en: [Group] Total Uploaded
ru: [Группа] Всего отправлено

en: [Group] Name
ru: [Группа] Название

en: [Group] Total Space
ru: [Группа] Всего места

en: [Group] Used Space
ru: [Группа] Занято места

en: [Group] Free Space
ru: [Группа] Свободно места

en: [Group] Read Rate
ru: [Группа] Скорость чтения

en: [Group] Write Rate
ru: [Группа] Скорость записи

en: [Group] Percentage Free
ru: [Группа] Процент свободного места

en: [Group] CPU
ru: [Группа] Процессор

en: [Group] Disk
ru: [Группа] Диск

en: [Group]
ru: [Группа]

en: Sensor Browser
ru: Датчики
