libksysguard - en to sa translation catalogue (51 entries)

en: Load Preset
sa: पूर्वनिर्धारित भार

en: Delete this preset
sa: एतत् पूर्वनिर्धारितं विलोपयन्तु

en: Presets:
sa: पूर्वनिर्धारित :

en: Load Preset...
sa: लोड पूर्वनिर्धारित...

en: Get new presets...
sa: नूतनानि पूर्वनिर्धारितानि प्राप्नुवन्तु...

en: Save Settings As Preset
sa: सेटिङ्ग्स् पूर्वनिर्धारितरूपेण रक्षन्तु

en: Title:
sa: शीर्षक:

en: Show Title
sa: शीर्षकं दर्शयतु

en: Display Style:
sa: प्रदर्शनशैली :

en: Get New Display Styles...
sa: नवीनाः प्रदर्शनशैल्याः प्राप्नुवन्तु...

en: Minimum Time Between Updates:
sa: अद्यतनस्य मध्ये न्यूनतमः समयः :

en: No Limit
sa: No Limit इति

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
sa: १ द्वितीयम्

en: %1 seconds
sa: %1 सेकण्ड्

en: Total Sensor | Total Sensors
sa[0]: कुल संवेदक
sa[1]: कुल संवेदक

en: Sensors
sa: संवेदकाः

en: Text-Only Sensors
sa: केवलं पाठ-संवेदकाः

[ctx: @title:group General options]
en: General:
sa: सामान्य:

[ctx: @option:check]
en: Show legend
sa: आख्यायिकां दर्शयतु

[ctx: @option:check]
en: Stacked bars
sa: स्तम्भितशलाका

[ctx: @label for radiobutton group, Orientation of bar chart]
en: Bar orientation:
sa: बार अभिविन्यासः :

[ctx: @option:radio Vertical option for the bar chart]
en: Vertical
sa: ऊर्ध्वाधर

[ctx: @option:radio Horizontal option for the bar chart]
en: Horizontal
sa: क्षैतिज

[ctx: @label Options about axis and label of bar chart]
en: Axis:
sa: अक्षः

[ctx: @option:check]
en: Show Y axis labels
sa: Y अक्ष लेबल् दर्शयतु

[ctx: @option:check]
en: Show grid lines
sa: जालरेखाः दर्शयतु

[ctx: @option:check]
en: Automatic data range
sa: स्वचालितदत्तांशपरिधिः

[ctx: @label:spinbox data range]
en: From:
sa: इत्यस्मात्‌:

[ctx: @label:spinbox data range]
en: To:
sa: इत्यस्मै:

[ctx: @option:check]
en: Use sensor color:
sa: संवेदकवर्णस्य उपयोगं कुर्वन्तु :

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of columns:
sa: स्तम्भानां संख्या :

[ctx: @label automatic number of columns]
en: Automatic
sa: स्वतः

[ctx: @label:listbox items are sensor face names]
en: Display style:
sa: प्रदर्शनशैली :

[ctx: @title:group]
en: Appearance
sa: स्वरूपम्‌

[ctx: @option:check]
en: Stacked charts
sa: स्टैक्ड् चार्ट्स्

[ctx: @option:check]
en: Smooth lines
sa: स्निग्धाः रेखाः

[ctx: @label:spinbox]
en: Opacity of area below line:
sa: रेखायाः अधः क्षेत्रस्य अस्पष्टता :

[ctx: title:group]
en: Data Ranges
sa: दत्तांशपरिधिः

[ctx: @option:check]
en: Automatic Y data range
sa: स्वचालित Y आँकडा श्रेणी

[ctx: @label:spinbox]
en: From (Y):
sa: (य) इत्यस्मात् :

[ctx: @label:spinbox]
en: To (Y):
sa: (Y) प्रति :

[ctx: @label:spinbox]
en: Show last:
sa: अन्तिमं दर्शयतु:

[ctx: @item:valuesuffix %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
sa[0]: %1 द्वितीयम्
sa[1]: %1 सेकण्ड्

[ctx: @label:spinbox]
en: Starting angle:
sa: प्रारम्भकोणः

[ctx: @label:spinbox]
en: Total pie angle:
sa: कुल पाई कोणः :

[ctx: @option:check]
en: Rounded lines
sa: गोलरेखाः

[ctx: @option:check]
en: Group sensors based on the value of the total sensors.
sa: कुलसंवेदकानां मूल्याधारितं संवेदकानां समूहीकरणं कुर्वन्तु।

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
sa: एकं संवेदकं चयनं कर्तुं क्लिक् कुर्वन्तु...

en: Search...
sa: अन्वेषण...

[ctx: @action:button]
en: Back
sa: पृष्ठभागः

en: System Monitor Sensor
sa: सिस्टम मॉनिटर सेंसर
