processui - en to se translation catalogue (29 entries)

en: Jump to Parent Process
se: Njuikes váhnenprosessii

en: Suspend (STOP)
se: Bisset (STOP)

en: Continue (CONT)
se: Joatkke (CONT)

en: Terminate (TERM)
se: Heaittit (TERM)

en: Kill (KILL)
se: Gotte (KILL)

en: User 1 (USR1)
se: Geavaheaddji 1 (USR1)

en: User 2 (USR2)
se: Geavaheaddji 2 (USR2)

en: Send Signal
se: Sádde signála

en: Display Units
se: Čájet ovttadagaid

en: End
se: Loahppa

en: Kill
se: Gotte

en: <qt>This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.</qt>
se: <qt>Dát čájeha virtuella muitu maid proseassa geavaha. Dat siskkilda juohkejuvvon bibliotehkat, gráfihkkamuitu, fiillat garraskearrut, jna. Dát lohku lea maid measta dušše duššiid.</qt>

[ctx: process heading]
en: Name
se: Namma

[ctx: process heading]
en: Niceness
se: Siivovuohta

[ctx: process heading]
en: CPU %
se: CPU %

[ctx: process heading]
en: Virtual Size
se: Virtuella muitu

[ctx: process heading]
en: Memory
se: Muitu

[ctx: process heading]
en: Shared Mem
se: Juohkejuvvon muitu

[ctx: process heading]
en: Command
se: Gohččun

[ctx: process heading]
en: Window Title
se: Lásenamahus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes
se: Buot proseassat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes, Tree
se: Buot proseassat, muorra

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: System Processes
se: Vuogádatproseassat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: User Processes
se: Geavaheaddjiproseassat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Own Processes
se: Iežat proseassat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Programs Only
se: Dušše prográmmat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnTools)
en: Tools
se: Reaiddut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNormal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIONormal)
en: Normal
se: Dábálaš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIdle)
en: Idle
se: Ealjoheapmi
