processcore - en to se translation catalogue (14 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
se: Dábálaš

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
se: Hui vuollegaš ovdavuorru

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
se: Vuollegaš ovdavuorru

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
se: Hui álla ovdavuorru

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
se: Álla ovdavuorru

[ctx: Priority Class]
en: None
se: Ii makkárge

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
se: Duohtaáigi

[ctx: Priority Class]
en: Idle
se: Ealjoheapme

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
se: Amas

[ctx: process status]
en: running
se: jođus

[ctx: process status]
en: sleeping
se: oađđimin

[ctx: process status]
en: disk sleep
se: oađđimin skearrus

[ctx: process status]
en: stopped
se: bissehuvvon

[ctx: process status]
en: unknown
se: amas
