ksysguardlsofwidgets - en to sk translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
sk: Typ

en: Object
sk: Objekt

en: Renice Process
sk: Zmeniť prioritu procesu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
sk: Prúd

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
sk: Názov súboru
