libksysguard - en to sl translation catalogue (14 entries)

[ctx: Bits per second unit symbol]
en: %1 bps
sl: %1 bit/s

[ctx: Kilobits per second unit symbol]
en: %1 Kbps
sl: %1 Kbit/s

[ctx: Megabits per second unit symbol]
en: %1 Mbps
sl: %1 Mbit/s

[ctx: Gigabits per second unit symbol]
en: %1 Gbps
sl: %1 Gbit/s

[ctx: Terabits per second unit symbol]
en: %1 Tbps
sl: %1 Tbits/s

[ctx: Petabits per second unit symbol]
en: %1 Pbps
sl: %1 Pbit/s

[ctx: Revolutions per minute unit symbol]
en: %1 RPM
sl: %1 obr/min

[ctx: Bits per second unit symbol]
en: bps
sl: bit/s

[ctx: Kilobits per second unit symbol]
en: Kbps
sl: Kbit/s

[ctx: Megabits per second unit symbol]
en: Mbps
sl: Mbit/s

[ctx: Gigabits per second unit symbol]
en: Gbps
sl: Gbit/s

[ctx: Terabits per second unit symbol]
en: Tbps
sl: Tbit/s

[ctx: Petabits per second unit symbol]
en: Pbps
sl: Pbit/s

[ctx: Revolutions per minute unit symbol]
en: RPM
sl: obr/min
