libksysguard - en to sl translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
sl: [Grupa] Skupna poraba

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
sl: [Grupa] Uporabnikova poraba

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
sl: [Grupa] Sistemska poraba

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
sl: [Grupa] Poraba na čakanju

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
sl: [Grupa] Frekvenca ure

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
sl: [Grupa] Temperatura

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
sl: [Grupa] Ime

en: [Group] Used
sl: [Grupa] Uporabljeno

en: [Group] Available
sl: [Grupa] Razpoložljivo

en: [Group] Percentage Used
sl: [Grupa] Uporabljen delež

en: [Group] Total Size
sl: [Grupa] Skupna velikost

en: [Group] Network Name
sl: [Grupa] Ime omrežja

en: [Group] IPv4 Address
sl: [Grupa] Naslov IPv4

en: [Group] IPv6 Address
sl: [Grupa] Naslov IPv6

en: [Group] Signal Strength
sl: [Grupa] Moč signala

en: [Group] Download Rate
sl: [Grupa] Hitrost sem

en: [Group] Total Downloaded
sl: [Grupa] Skupno prineseno

en: [Group] Upload Rate
sl: [Grupa] Hitrost tja

en: [Group] Total Uploaded
sl: [Grupa] Skupno odneseno

en: [Group] Name
sl: [Grupa] Ime

en: [Group] Total Space
sl: [Grupa] Skupen prostor

en: [Group] Used Space
sl: [Grupa] Uporabljen prostor

en: [Group] Free Space
sl: [Grupa] Prost prostor

en: [Group] Read Rate
sl: [Grupa] Hitrost branja

en: [Group] Write Rate
sl: [Grupa] Hitrost pisanja

en: [Group] Percentage Free
sl: [Grupa] Delež prostega

en: [Group] CPU
sl: [Grupa] CPE

en: [Group] Disk
sl: [Grupa] Disk

en: [Group]
sl: [Grupa]

en: Sensor Browser
sl: Brskalnik senzorjev
