ksysguardlsofwidgets - en to sl translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
sl: OD

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
sl: Vrsta

en: Object
sl: Predmet

en: Renice Process
sl: Spremeni prijaznost opravila

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
sl: Pretok

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
sl: Ime datoteke
