ksysguardlsofwidgets - en to sr@ijekavian translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
sr@ijekavian: ОФ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
sr@ijekavian: тип

en: Object
sr@ijekavian: објекат

en: Renice Process
sr@ijekavian: Профињавање процеса

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
sr@ijekavian: ток

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
sr@ijekavian: име фајла
