ksysguardlsofwidgets - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
sr@ijekavianlatin: OF

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
sr@ijekavianlatin: tip

en: Object
sr@ijekavianlatin: objekat

en: Renice Process
sr@ijekavianlatin: Profinjavanje procesa

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
sr@ijekavianlatin: tok

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
sr@ijekavianlatin: ime fajla
