libksysguard - en to sv translation catalogue (15 entries)

[ctx: Bits per second unit symbol]
en: %1 bps
sv: %1 b/s

[ctx: Kilobits per second unit symbol]
en: %1 Kbps
sv: %1 Kb/s

[ctx: Megabits per second unit symbol]
en: %1 Mbps
sv: %1 Mb/s

[ctx: Gigabits per second unit symbol]
en: %1 Gbps
sv: %1 Gb/s

[ctx: Terabits per second unit symbol]
en: %1 Tbps
sv: %1 Tb/s

[ctx: Petabits per second unit symbol]
en: %1 Pbps
sv: %1 Pb/s

[ctx: Percent unit]
en: %1%
sv: %1 %

[ctx: Celsius unit symbol]
en: %1°C
sv: %1 °C

[ctx: Seconds unit symbol]
en: %1s
sv: %1 s

[ctx: Bits per second unit symbol]
en: bps
sv: b/s

[ctx: Kilobits per second unit symbol]
en: Kbps
sv: Kb/s

[ctx: Megabits per second unit symbol]
en: Mbps
sv: Mb/s

[ctx: Gigabits per second unit symbol]
en: Gbps
sv: Gb/s

[ctx: Terabits per second unit symbol]
en: Tbps
sv: Tb/s

[ctx: Petabits per second unit symbol]
en: Pbps
sv: Pb/s
