ksysguardlsofwidgets - en to sv translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
sv: Typ

en: Object
sv: Objekt

en: Renice Process
sv: Ändra prioritet för process

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
sv: Ström

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
sv: Filnamn
