libksysguard - en to sv translation catalogue (43 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
sv: [Grupp] Total processoranvändning

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
sv: [Grupp] Användaranvändning

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
sv: [Grupp] Systemanvändning

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
sv: [Grupp] Vänteanvändning

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
sv: [Grupp] Klockfrekvens

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
sv: [Grupp] Temperatur

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
sv: [Grupp] Namn

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Usage
sv: [Grupp] Total användning

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Video Memory Used
sv: [Grupp] Använt videominne

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Total Video Memory
sv: [Grupp] Total videominne

[ctx: GPU group sensor]
en: [Group] Name
sv: [Grupp] Namn

en: [Group] Used
sv: [Grupp] Använda

en: [Group] Available
sv: [Grupp] Tillgängliga

en: [Group] Percentage Used
sv: [Grupp] Procent använt

en: [Group] Total Size
sv: [Grupp] Total storlek

en: [Group] Network Name
sv: [Grupp] Nätverksnamn

en: [Group] IPv4 Address
sv: [Grupp] IPv4-adress

en: [Group] IPv6 Address
sv: [Grupp] IPv6-adress

en: [Group] Signal Strength
sv: [Grupp] Signalstyrka

en: [Group] Download Rate
sv: [Grupp] Nerladdningshastighet

en: [Group] Total Downloaded
sv: [Grupp] Totalt nerladdat

en: [Group] Upload Rate
sv: [Grupp] Uppladdningshastighet

en: [Group] Total Uploaded
sv: [Grupp] Totalt uppladdat

en: [Group] Name
sv: [Grupp] Namn

en: [Group] Total Space
sv: [Grupp] Totalt utrymme

en: [Group] Used Space
sv: [Grupp] Använt utrymme

en: [Group] Free Space
sv: [Grupp] Ledigt utrymme

en: [Group] Read Rate
sv: [Grupp] Läshastighet

en: [Group] Write Rate
sv: [Grupp] Skrivhastighet

en: [Group] Percentage Free
sv: [Grupp] Procent ledigt

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Name
sv: [Grupp] Namn

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge
sv: [Grupp] Laddning

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charge Percentage
sv: [Grupp] Laddningsprocent

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Charging Rate
sv: [Grupp] Laddningshastighet

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Current Capacity
sv: [Grupp] Aktuell kapacitet

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Design Capacity
sv: [Grupp] Angiven kapacitet

[ctx: Power group sensor]
en: [Group] Health
sv: [Grupp] Hälsotillstånd

en: [Group] CPU
sv: [Grupp] Processor

en: [Group] GPU
sv: [Grupp] Grafikprocessor

[ctx: Network group title]
en: [Group] Network Device
sv: [Grupp] Nätverksenhet

en: [Group] Disk
sv: [Grupp] Disk

[ctx: Power group title]
en: [Group] Power
sv: [Grupp] Effekt

en: Sensor Browser
sv: [Grupp]
