ksysguardlsofwidgets - en to tg translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
tg: Навъ

en: Object
tg: Мавод

en: Renice Process
tg: Раванди такмил

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
tg: Ҷараён

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
tg: Номи файл
