processcore - en to tg translation catalogue (5 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
tg: Оддӣ

[ctx: Priority Class]
en: None
tg: Ҳеҷ чиз

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
tg: Номаълум

[ctx: process status]
en: running
tg: дар ҳоли иҷро

[ctx: process status]
en: unknown
tg: номуайян
