ksysguardlsofwidgets - en to th translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
th: ชนิดข้อมูล

en: Object
th: วัตถุ

en: Renice Process
th: โพรเซสที่ทำงานเบื้องหลัง

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
th: สายข้อมูล

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
th: ชื่อแฟ้ม
