libksysguard - en to tr translation catalogue (50 entries)

en: Presets:
tr: Önayarlar:

en: Load Preset...
tr: Önayar Yükle...

en: Get new presets...
tr: Yeni önayarlar al...

en: Save Settings As Preset
tr: Ayarları, Önayar Olarak Kaydet

en: Title:
tr: Başlık:

en: Show Title
tr: Başlığı Göster

en: Display Style:
tr: Görüntüleme Biçemi:

en: Get New Display Styles...
tr: Yeni Görüntüleme Biçemleri Al...

en: Minimum Time Between Updates:
tr: Güncellemeler Arasındaki En Az Süre:

en: No Limit
tr: Sınırsız

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
tr: 1 saniye

en: %1 seconds
tr: %1 saniye

en: Total Sensor | Total Sensors
tr[0]: Toplam Sensör
tr[1]: Toplam Sensörler

en: Sensors
tr: Sensörler

en: Text-Only Sensors
tr: Yalnızca Metin Sensörleri

en: Show Sensors Legend
tr: Sensör Göstergelerini Göster

en: Stacked Bars
tr: Yığılmış Çubuklar

en: Show Grid Lines
tr: Izgara Çizgilerini Göster

en: Show Y Axis Labels
tr: Y Ekseni Etiketlerini Göster

en: Automatic Data Range
tr: Otomatik Veri Aralığı

en: From:
tr: Nereden:

en: To:
tr: Nereye:

en: Use sensor color:
tr: Sensör rengi kullan:

en: Number of Columns:
tr: Sütun Sayısı:

[ctx: @label]
en: Automatic
tr: Otomatik

en: Appearance
tr: Görünüş

en: Stacked Charts
tr: Yığılmış Grafikler

en: Smooth Lines
tr: Pürüzsüz Çizgiler

en: Fill Opacity:
tr: Dolgu Matlığı:

en: Data Ranges
tr: Veri Erimleri

en: Automatic Y Data Range
tr: Otomatik Y Veri Erimi

en: From (Y):
tr: Nereden (Y):

en: To (Y):
tr: Nereye (Y):

en: Amount of History to Keep:
tr: Tutulacak Geçmiş Miktarı:

[ctx: %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
tr[0]: %1 saniye
tr[1]: %1 saniye

en: Start from Angle:
tr: Başlangıç Açısı:

en: Total Pie Angle:
tr: Toplam Pasta Açısı:

en: Rounded Lines
tr: Yuvarlatılmış Çizgiler

en: Group sensors based on the value of the total sensors.
tr: Sensörleri, toplam sensörlerin değerlerine göre grupla.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
tr: Bir sensör seçmek için tıklayın…

en: Search...
tr: Ara...

[ctx: @action:button]
en: Back
tr: Geri

en: User Interface
tr: Kullanıcı Arayüzü

en: The compact representation of the sensors plasmoid when collapsed, for instance in a panel.
tr: Sensörler Plasmoid'inin daraltıldığındaki kompakt görünüşü; örneğin bir paneldeki gibi.

en: The representation of the plasmoid when it's fully expanded.
tr: Plasmoid'in tümüyle genişletildiğindeki görünüşü.

en: The optional configuration page for this face.
tr: Bu yüz için isteğe bağlı yapılandırma sayfası.

en: Configuration support
tr: Yapılandırma desteği

en: KConfigXT xml file for face-specific configuration options.
tr: Yüze özel yapılandırma seçenekleri için KConfigXT xml dosyası.

en: The configuration file that describes face properties and capabilities.
tr: Yüz özelliklerini ve yeteneklerini açıklayan yapılandırma dosyası.

en: System Monitor Sensor
tr: Sistem Monitörü Sensörü
