libksysguard - en to tr translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
tr: [Grup] Toplam Kullanım

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
tr: [Grup] Kullanıcı Kullanımı

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
tr: [Grup] Sistem Kullanımı

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
tr: [Grup] Bekleme Kullanımı

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
tr: [Grup] Saat Frekansı

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
tr: [Grup] Sıcaklık

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
tr: [Grup] Ad

en: [Group] Used
tr: [Grup] Kullanılan

en: [Group] Available
tr: [Grup] Kullanılabilir

en: [Group] Percentage Used
tr: [Grup] Kullanılan Yüzde

en: [Group] Total Size
tr: [Grup] Toplam Boyut

en: [Group] Network Name
tr: [Grup] Ağ Adı

en: [Group] IPv4 Address
tr: [Grup] IPv4 Adresi

en: [Group] IPv6 Address
tr: [Grup] IPv6 Adresi

en: [Group] Signal Strength
tr: [Grup] Sinyal Gücü

en: [Group] Download Rate
tr: [Grup] İndirme Hızı

en: [Group] Total Downloaded
tr: [Grup] Toplam İndirilen

en: [Group] Upload Rate
tr: [Grup] Yükleme Hızı

en: [Group] Total Uploaded
tr: [Grup] Toplam Karşıya Yüklenen

en: [Group] Name
tr: [Grup] Ad

en: [Group] Total Space
tr: [Grup] Toplam Alan

en: [Group] Used Space
tr: [Grup] Kullanılan Alan

en: [Group] Free Space
tr: [Grup] Boş Alan

en: [Group] Read Rate
tr: [Grup] Okuma Hızı

en: [Group] Write Rate
tr: [Grup] Yazma Hızı

en: [Group] Percentage Free
tr: [Grup] Boş Yüzde

en: [Group] CPU
tr: [Grup] CPU

en: [Group] Disk
tr: [Grup] Disk

en: [Group]
tr: [Grup]

en: Sensor Browser
tr: Algılayıcı Tarayıcısı
