ksysguardlsofwidgets - en to tr translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
tr: DA

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
tr: Tür

en: Object
tr: Nesne

en: Renice Process
tr: Sürecin Önceliğini Değiştir

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
tr: Akış

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
tr: Dosya Adı
