ksysguardlsofwidgets - en to uk translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
uk: ДФ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
uk: Тип

en: Object
uk: Об'єкт

en: Renice Process
uk: Змінити Nice для процесу

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
uk: Потік

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
uk: Назва файла
