libksysguard - en to uk translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
uk: [Група] Загальне використання

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
uk: [Група] Використання користувачем

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
uk: [Група] Використання системи

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
uk: [Група] Використання очікування

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
uk: [Група] Частота годинника

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
uk: [Група] Температура

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
uk: [Група] Назва

en: [Group] Used
uk: [Група] Використано

en: [Group] Available
uk: [Група] Доступно

en: [Group] Percentage Used
uk: [Група] Частка використаного

en: [Group] Total Size
uk: [Група] Загальний розмір

en: [Group] Network Name
uk: [Група] Назва мережі

en: [Group] IPv4 Address
uk: [Група] Адреса IPv4

en: [Group] IPv6 Address
uk: [Група] Адреса IPv6

en: [Group] Signal Strength
uk: [Група] Потужність сигналу

en: [Group] Download Rate
uk: [Група] Швидкість отримання

en: [Group] Total Downloaded
uk: [Група] Загалом отримано

en: [Group] Upload Rate
uk: [Група] Швидкість вивантаження

en: [Group] Total Uploaded
uk: [Група] Загалом вивантажено

en: [Group] Name
uk: [Група] Назва

en: [Group] Total Space
uk: [Група] Усього місця

en: [Group] Used Space
uk: [Група] Використане місце

en: [Group] Free Space
uk: [Група] Вільне місце

en: [Group] Read Rate
uk: [Група] Швидкість читання

en: [Group] Write Rate
uk: [Група] Швидкість запису

en: [Group] Percentage Free
uk: [Група] Частка вільного

en: [Group] CPU
uk: [Група] Процесор

en: [Group] Disk
uk: [Група] Диск

en: [Group]
uk: [Група]

en: Sensor Browser
uk: Навігатор датчиків
