libksysguard - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Show Sensors Legend
vi: Hiện chú thích cảm biến

en: Stacked Bars
vi: Thanh xếp chồng

en: Show Grid Lines
vi: Hiện các đường trong lưới

en: Show Y Axis Labels
vi: Hiện các nhãn trục Y

en: Automatic Data Range
vi: Khoảng dữ liệu tự động

en: From:
vi: Từ:

en: To:
vi: Đến:
