libksysguard - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Appearance
vi: Diện mạo

en: Show Sensors Legend
vi: Hiện chú thích cảm biến

en: Stacked Charts
vi: Biểu đồ xếp chồng

en: Smooth Lines
vi: Các đường trơn

en: Show Grid Lines
vi: Hiện các đường trong lưới

en: Show Y Axis Labels
vi: Hiện các nhãn trục Y

en: Fill Opacity:
vi: Lấp đầy với độ mờ đục:

en: Data Ranges
vi: Khoảng dữ liệu

en: Automatic Y Data Range
vi: Khoảng dữ liệu trục Y tự động

en: From (Y):
vi: Từ (Y):

en: To (Y):
vi: Đến (Y):

en: Amount of History to Keep:
vi: Lượng lịch sử để giữ lại:

[ctx: %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
vi[0]: %1 giây
