libksysguard - en to vi translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
vi: Kiểu

en: Object
vi: Đối tượng

en: Renice Process
vi: Thay đổi độ ưu tiên của tiến trình

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
vi: Luồng

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
vi: Tên tệp
