ksysguardlsofwidgets - en to wa translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
wa: Sôre

en: Object
wa: Cayet

en: Renice Process
wa: Rifé l' nice do processus

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
wa: Floû

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
wa: No do fitchî
