ktorrent - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Illegal token: %1
bg: Невалиден символ: %1

en: Decode error
bg: Грешка при декодиране

en: Unexpected end of input
bg: Неочакван край на въвеждането

en: Cannot convert %1 to an int
bg: %1 не може да се преобразува в цяло число

en: Checking data
bg: Проверка на данните

en: Cannot open file %1: %2
bg: Не може да бъде отворен файл %1: %2

en: Error reading from %1
bg: Грешка при четене от %1

en: Announcing
bg: Съобщаване

en: Unknown client
bg: Непознат клиент

en: Cannot create index file: %1
bg: Не може да бъде създаден индексиращ файл: %1

en: Not started
bg: Не е стартиран

en: Download completed
bg: Свалянето завършено

en: Seeding completed
bg: Качването завършено

en: Downloading
bg: Сваляне

en: Stalled
bg: Застой

en: Stopped
bg: Спрян

en: Allocating diskspace
bg: Преразпределяне на дисково пространство

en: Stopped. No space left on device.
bg: Спрян. Няма свободно място.

en: Invalid response from tracker
bg: Невалиден отговор от координиращия сървър

en: Invalid data from tracker
bg: Невалидни данни от координиращия сървър

en: Invalid tracker URL
bg: Невалиден адрес на координиращия сървър

en: Cannot read from %1
bg: Не може да се чете от %1

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
bg: Не може да се създаде препратка на %1 в %2: %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
bg: Не може да се премести %1 в %2: %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
bg: Не може да се копира %1 в %2: %3

en: Cannot delete %1: %2
bg: Не може да се изтрие %1: %2

en: Cannot create %1: %2
bg: Не може да бъде създаден %1: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
bg: Размерът на файла %1 не може да бъде изчислен: %2

en: General
bg: Общи

en: Connections
bg: Връзки

en: DHT
bg: DHT (протокол за размяна между децентрализирани потребители)
